До кога, ще полягваме? - отново!
#11 Girondins Bordeaux 28.06.2017 09:29
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

:D Наистина вярвах че този сезон няма да има такива случаи(chuckle) ... но има и положителна страна,този път е само един ,който е "забравил" да смени състава.Защо так се излагате не знам,дори и да спечелите турнира КШ -губите репутация и уважение. И сега ще излезе да разправя че щял да играе повече мачове (rofl)

#12 Removed user 28.06.2017 10:27
Purple power puff
99 Posts

<blockquote><h3>Girondins Bordeaux написа:</h3>Наистина вярвах че този сезон няма да има такива случаи ... но има и
положителна страна,този път е само един ,който е "забравил" да смени
състава.Защо так се излагате не знам,дори и да спечелите турнира КШ -губите
репутация и уважение. И сега ще излезе да разправя че щял да играе повече мачове</blockquote>
Стига се прави на светица,Бордо защото всички видяхме и ти какво правиш и колко е миризливо:D
:D и като сте такива моралиси и честници...а бе никой ли не видя отбора спечелил КШ...как я спечели,честно ли,с какъв състав:^) а мен още на другия ден ме осираш(puke) ами да ти кажа Бордо,решил съм.отбора ми да играе в КШ--и ще играе там:) пък ти си гледай у паницата,че да не излезе нещо гнило пак

#13 Girondins Bordeaux 28.06.2017 12:32
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Имах една учителка ,която казваше "до господи-до господи" :D когато човек обвинява някой трябва да даде доказателства.Виждам че искаш да избягаш от темата и я прехвърляш върху мен,и на мен ми е скучно така че ще приема предизвикателството ти,да говорим за моя отбор :D ...напиши сега какво разбра от твоите СРС-та,за кое са виновни жирондинците?

#14 FC RAPID 28.06.2017 12:48
FC RAPID
220 Posts
Since 04.02.2011

Трябва да има промяна в турнира или всеки сезон ще се повтаря едно и също.Когато даден отбор отпадне от ЛШ да Не може да се прехвърли в КШ.Така по слабите отбори ще имат по-голям стимул за игра когато в КШ играят само отбори завършили на 3,4 или 5 то място в редовният сезон.Другият вариант е да продължаваме така и скоро време ще си играете само 50 отбора в играта и ще си печелите виртуални титли срещу ботове(clap)

#15 Removed user 28.06.2017 14:48
High surf
62 Posts

Бордо правиш се на честна като моминска пазва:D но само ме разсмиваш(chuckle) да се поровя ли да ти изкарам линкове или ще млъкнеш и аз няма да ровя:x какъв такъв човек си ,че на всяка тенджера си похлупак(n) (n) (n) (n) (n) (n) а колкото до колегата който се е възползвал от бъга в играта и е спечелил картинки на купи нечестно то аз още преди месец алармирах но кучетата си лаят а кервана си върви:@ няма оправия докато КРАЛЯ СЛЪНЦЕ не се намеси и не оправи нещата8) 8) ето още кога писах във форума на колегата:Автор: CHELSEA FC28 Май 2017 | 12:05
Автор: CSKA_Shampion29 Апр 2016 | 19:25 Честита първа титла, Botev. Браво за това че му полегна така явно, Космосе- ти си пример за феърплей в тая игра. Дано в живота си по- точен и стабилен! ти какъв пример за феърплей си аааааааааа
Автор: CHELSEA FC28 Май 2017 | 12:03
и се питам едно: а бе хора що го търпите тоа псевдо шампион по мюшенгии жал ми е за вас
Автор: CHELSEA FC28 Май 2017 | 12:00
ура ама я взе нечестно ЦСКА дали си мошеник не знам но че си наглец съм сигурен САМО ЛЕВСКИ вие чорбарите сте такива и в реалния живот
........извинявам се предварително на колегите които са фенове на ЦСКА,но просто дразних
и тука ви писах8) Автор: CHELSEA FC, добавен на: 17 Май 2017 18:11 (ср)
и какво отношение взе ти по въпроса ,а Бордо

#16 Girondins Bordeaux 28.06.2017 15:15
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

охоо и тика-така се обади.изкарай каквото имаш за дас е види че нищо нямаш (yawn) но преди това обясни на хората за футболистите които взе от CMSI се продава.и то НЕ 1,2,3,4,5,6,7,8, или 9 футболиста а целият ти отбор са от този отбор за минималните цени ,без да има право друг да надава за тях ,както и са футболистите на шуменчо 8-| но разбира се бордото е виновно ,всички може да видят от къде са ви дошли играчите и затова търсите да ровите другаде а именно в CSKA_Shampion.
Или в който покаже вашите нередности,така че вади срс-тата за мен ,но с факти както мен.Аз казвам и всеки може да види как са ви изградени отборите,по-точно от кои отбори ви идват играчите.

#17 Removed user 28.06.2017 16:20
High surf
62 Posts

сивото ти вещество /туй нещо се намира горе в главата ти/та то е с твърде нисък коефицент на гъвкавост и няма смисъл да ти обяснявам за сделката ми с CMSI и защо си взех играчите които му бях продал като 14 год.СТ;) ;) а пък за тази далавера ме светна БОТЕВ ГЛАВНИЦА,писа ми пича :давай бе прави далавери и мюшенгии,няма админ няма модове-всичко е безнаказано..гледай какви врътки направихме с Бордото,хем обра най хубавите играчи на тънко,хем направи обилно кредит,пък и хем си продаде дъртаците мазно-мазно(rofl) (rofl) (rofl)
искаш доказателства ,ето ти :
1--#10 Автор: Girondins Bordeaux, добавен на: 17 Ное 2016 15:40 (чт)цитирай
Не се прави на Шарлок като не знаеш. до колкото знам няма огранечение колко
играча може да купиш от един отбор.....
виж какво си дрънкала на 17 ноември и какво сега(chuckle) (chuckle)
2--http://www.shampioni.com/?act=forum&case=viewtopic&id=6243
ехаа второто е класика,върха на сладоледа

#18 Girondins Bordeaux 28.06.2017 16:51
Girondins Bordeaux
1098 Posts
Since 18.07.2010

Защо му продаде играчите?...о да за да може да ти ги развие,да ти направи спец.тренировки и да ти ги подари,ставаш смешен.А и до скоро разправяше как аз и Ботев сме един отбор а сега Ботев му бил писал и вече пееш друга песен,смешен си.а и след толкова много знаеш кажи всичко,колко пари дадох на Ботев?защо не казваш?защото не те устройва да се знае ...а и не ми говори за сивото ми вещество,защото не ме познаваш.

#19 Removed user 28.06.2017 17:07
High surf
62 Posts

(chuckle) (chuckle) (chuckle) (rofl) (rofl) (rofl) сред приятелите ми няма нагли и злобни хора,г-жо Похлупак(chuckle) виж се по всяка тема си първа с отговорите ,а ако темата е за оплюване направо еша си нямаш(puke)толкова много ти е сивото че дори не схвана как ти подхвърлих сиренцето и се хвана като гладна мишка(chuckle) (chuckle) не ми се занимава с тебе СВЕТИЦЕ:D :D (chuckle)

#20 Tolbuhin 28.06.2017 22:03
Tolbuhin
11 Posts
Since 15.11.2016

Girondins Bordeaux много дрънкаш......а ти си самият не си цвете за мирисане.Млъкни малко и си гледай играта,защото ....имаш много кирливи ризи:x :x :x :x